Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

H&M po raz kolejny podejmuje współpracę ze znanymi designerami. Tym razem dla fanów marki przygotowano projekty, które powstały wspólnie z ekstrawagancką marką modową The Vampire’s Wife, należącej do Susie Cave.

W specjalnej kolekcji znajdą się wiktoriańskie sukienki z ciekawymi detalami, jak np. koronkowa mini sukienka z podkreślonymi ramionami, koronkowa peleryna, sukienka z kokardką. Uzupełnieniem linii będzie biżuteria, którą zaprojektował mąż Susie – piosenkarz Nick Cave.

Dzięki tej współpracy, H&M i The Vampire’s Wife chcą pokazać naszym klientom, że moda może i powinna wzmacniać i inspirować kobiety, aby czuły się jak najlepszą wersją siebie. Od dawna inspiruje nas energia i wartości marki Susie i cieszymy się, że możemy razem zrobić tę niewątpliwie bardzo wyjątkową kolekcję – mówi Maria Östblom, szefowa działu Design Womenswear w H&M.

Kolekcja będzie dostępna w wybranych sklepach oraz online na HM.com od 22.10.2020.

materiały prasowe H&M

Julia Sawicka-Grandia

[email protected]

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *