Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Plecaki są bardzo uniwersalne, wygodne i mode w tym sezonie! Poznaj 5 hitowych modeli.

  1. Skórzane plecaki 

Minimalistyczne, skórzane plecaki nie pomieszczą zeszytów i książek, ale idealnie zastąpią klasyczną kopertówkę. To niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala połączyć elegancki wygląd z praktyczną stroną noszenia plecaka. Jak można zauważyć, największe domy mody z powodzeniem wypuszczają coraz to nowsze modele skórzanych plecaków.

  1. Młodzieżowe plecaki z nadrukiem

Kolorowy plecak z oryginalnym nadrukiem idealnie sprawdzi się nie tylko do szkoły, ale również na spotkanie z przyjaciółmi czy wypad za miasto. 

  1. Plecaki worki

Plecaki worki idealnie sprawdzą się na zakupy czy na trening. Nie zajmują dużo miejsca, można je złożyć i wsunąć do szuflady, a jednocześnie są niezwykle pojemne. Dodatkowo plecaki worki dostępne są w wielu kolorach i z ciekawymi aplikacjami. Plecak worek można znaleźć teraz w każdej sieciówce.

  1. Plecaki vintage

Oldschool jest znowu w modzie. Trochę podniszczone, nadgryzione zębem czasu, najlepiej przesiąknięte dawnymi zapachami – takie plecaki to teraz skarb. Warto przeszukać strych babci, odwiedzić second-hand lub poszperać w vintage shopie, żeby znaleźć idealny plecak.Aktualnie w sklepach jest dostępnych wiele modeli stylizowanych na vintage. 

  1. Plecaki z frędzlami 

Plecaki z frędzlami to świetna alternatywa dla klasycznego, gładkiego modelu. W połączeniu ze stylową kurtką i kowbojkami możne stworzyć genialną i niebanalną stylizację. Świetnie nadaje się do szkoły oraz na jesienne spacery. 

[email protected]

Od kilku lat tworzy treści, dzięki którym internet staje się przyjemniejszym miejscem dla użytkowników. Uwielbia historię mody oraz klasyczne i ponadczasowy outfity. W pielęgnacji stawia na naturalne rozwiązania i oraz małe, codzienne rytuały. Po pracy czas spędza głównie na wycieczkach rowerowych. Często można ją spotkać też w vintage shopach.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *