Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Cienkie rajstopy i ciężkie buty to hit tegorocznego sezonu. Popularność stylizacji zapoczątkowały wielkie domy mody, takie jak Chanel, czy Balenciaga, prezentując je na swoich wybiegach. Następnie zawładnęły one Instagramem. Królują na zdjęciach znanych influencerek. 

Cienkie rajstopy są subtelne i delikatne. Ich połączenie z ciężkimi butami dodaje im pazura i charakteru. Jak poprawnie zestawiać te elementy odzieży? Do cienkich rajstop obowiązkowo w kolorze czarnym, wybieraj kontrastowe buty na grubej podeszwie. Nie dość, że skutecznie chronią przed zimnem, to również świetnie wyglądają! Do rajstop możesz wybrać również martensy, inspirując się latami 90. lub buty wyglądem przypominające wojskowe na trekkingowej podeszwie. Influencerki zestawiają rajstopy i ciężkie buty z krótkimi rozkloszowanymi spódniczkami i jasnymi, długimi płaszczami.

Zdjęcie główne: Streetstyleshooters/ German Select/ Getty Imahes

Wiktoria Florek

[email protected]

Dobry styl jest dla niej bardzo ważny, dlatego jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami w modzie. Unikalne treści na potrzeby sklepów internetowych tworzy od 2017 roku. W ramach działalności w firmie OpiszSię dba o odpowiedniej jakości treści na potrzeby sklepów internetowych.

1 Komentarz

    • Borgo -

    • 27 stycznia 2022 o 10:52 am

    Choć z pozoru takie połączenie mogłoby się wydawać dość odważne, to patrząc po zamieszczonym zdjęciu trudno się nie zgodzić, że wygląda to świetnie! Takie umiejętne przełamania w stylizacji zawsze wychodzą na plus. 😉

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *