Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Kwadratowe linki, bardziej wyrazisty styl i duży wybór ozdobnych kafelków – tak zapowiada się wyjątkowa kolekcja bransoletek Glam od Nomination Italy.

Odkryj bransoletki i kafelki Glam od marki Nomination Italy z możliwością łączenia tak, jak lubisz. Nowe elementy idealnie pasują do poprzednich kolekcji Composable. Bez trudu możesz je miksować! Do wyboru masz tysiące elementów. 

materiały prasowe Nomination Italy

Każda bransoletka Glam ma swoją duszę, za którą kryje się przekaz. Wybierz taką, która najlepiej wyraża Ciebie bądź osobę, którą chcesz obdarzyć takim prezentem. Sama skomponujesz bransoletkę, możesz ją po swojemu stylizować, układać i dzielić z kim tylko zechcesz. Lubisz efekt WOW? Ta kolekcja na pewno spełni Twoje oczekiwania. Kafelki z kryształkami Swarovskiego, cyrkonie, brokat to wszystko sprawi, że będziesz gwiazdą w blasku tej pięknej biżuterii.

materiały prasowe Nomination Italy

Julia Sawicka-Grandia

[email protected]

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *