Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wszyscy z utęsknieniem wyczekiwaliśmy chwili, kiedy zimowe, wełniane czapki będzie można zamienić na lżejszą wersję nakrycia głowy. W nadchodzącym sezonie, po raz kolejny, bardzo modnym dodatkiem będzie bucket hat, czyli głęboki kapelusz otoczony daszkiem. Mimo że w pierwszej chwili wygląda dość zabawnie i ekstrawagancko, to w połączeniu z odpowiednimi ubraniami tworzy ciekawą stylizację. Trend na bucket hat można było zobaczyć na pokazach Diora. Noszą go takie gwiazdy jak Jennifer Lopez czy Kylie Jenner. Sprawdź, czy pasuje również do Ciebie. 

Pozostałe trendy

Poza oryginalnym bucket hat, na ulicach będzie można zobaczyć też inne ciekawe nakrycia głowy. Jak zapowiadają portale modowe, w tym sezonie będzie również królowała klasyczna czapka z daszkiem. Znakomicie sprawdzi się jako element eleganckich, minimalistycznych i klasycznych stylizacji. Tego typu czapki można było zauważyć na pokazach między innymi Versace czy Coach.

Wśród innych nakryć głowy, które będą modne wiosną, znajdą się również nietypowe daszki – dotąd kojarzone przede wszystkim z tenisem, kolorowe opaski i ponadczasowe chusty. 

Zdjęcie główne: Dad Grass/unsplash.com

Anna Sacharewicz

autor89@bluewhalepress.pl

Od kilku lat tworzy treści, dzięki którym internet staje się przyjemniejszym miejscem dla użytkowników. Uwielbia historię mody oraz klasyczne i ponadczasowy outfity. W pielęgnacji stawia na naturalne rozwiązania i oraz małe, codzienne rytuały. Po pracy czas spędza głównie na wycieczkach rowerowych. Często można ją spotkać też w vintage shopach.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *