Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Już niebawem, 27 listopada nastąpi szał zakupów, czyli wyjątkowy dzień  wyprzedaży –  Black Friday. Tradycyjnie dwa dni później będzie można upolować w dobrych cenach sprzęt elektroniczny w ramach tzw. Cyber Moday.

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku i święto dla każdego, kto poluje na okazje. Akcja zaczęła się w Stanach Zjednoczonych, obecnie jest popularna np. w Kanadzie czy Wielkiej Brytanii. W USA co roku w ostatni piątek listopada (następny dzień po słynnym Święcie Dziękczynienia) odbywa się wielki szał zakupów, tego dnia wiele produktów przecenionych jest o 70-90 proc.! W Polsce od kilku lat ten dzień jest coraz bardziej popularny. W tym roku wiele akcji promocyjnych zostanie przeprowadzonych w sklepach online.

Julia Sawicka-Grandia

j.sawicka-grandia@bluewhalepress.pl

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *