Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Marka influencerki Laury Reiss-Vogel to prawdziwy fenomen na polskim rynku. Nowe kolekcje rozchodzą się w mgnieniu oka. Nietrafione zakupy i rozmiary klientki, zamiast odsyłać do sklepu, wstawiają na grupę facebookową Laurella, która służy im nie tylko do sprzedaży ubrań, ale i wymiany porad i opinii.

Laurella Girls to prawdziwe wyznawczynie marki. Kochają Laurellę za kobiece kroje i zachwycające printy. Są takie, które już są w posiadaniu sukienek marki i te, które dopiero do nich wzdychają. A te, które raz już kupiły sukienkę tej marki, raczej na jednej nie poprzestają.

Na pewno zachwyci ich więc informacja o planowanej Garażówce, czyli wyprzedaży garażowej marki. Laurella zaplanowała wyjątkowe wydarzenie, na którym w sprzedaży będzie asortymentu stanowiącego wzory lub pochodzącego z reklamacji. To prawdziwa gratka dla Laurella Girls z Poznania i okolic.

Znajdziecie tam produkty w cenach od 20 do 80 zł! Sukienki w sklepie kosztują od 179 do 499 zł, więc dorwanie ich w tak niskiej cenie to nie lada okazja. Szczególną popularnością na pewno będą cieszyć się sukienki we wzory, flagowy produkt marki.

Garażówka odbędzie się w dniach 26-27 maja w godz. 10-18 przed budynkie pracowni Laurella na ul. Świ. Michała 100 w Poznaniu. Pamiętaj, że płatność będzie możliwa tylko gotówką. Warto też pamiętać o zabraniu własnej torby na zakupy i zachowaniu dystansu i reżimu sanitarnego. Ze względu na charakter wyprzedaży, nie będzie możliwości przymierzenia ubrań, a także dokonania zwrotu lub wymiany.

Zdjęcie główne: Fot. Artificial Photography/Unsplash.com

Elżbieta Baron

e.baron@bluewhalepress.pl

Redaktorka modowa z 8-letnim stażem. Jest zawsze na bieżąco – śledzi premiery nowych kolekcji, nowości produktowe i otwarcia nowych sklepów. Na trendy sezonu poluje na wyprzedażach. Zakupy to dla niej najlepszy sposób na relaks.

ZostawKomentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *