Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z okazji Dnia Ziemi, który co roku przypada na 22 kwietnia, polska marka rajstop Gabriella przygotowała coś wyjątkowego – rajstopy z recyklingu! Co więcej, kupując ich produkt wspierasz dodatkowo pszczoły!

Marka Gabriella wierzy w siłę ekologii i chce stawić czoła kryzysowi ekologicznemu. Z tą myślą powstała linią now!, której rajstopy są wykonane w 100% z recyklingu. Co więcej, marka chce uświadamiać swoich klientów, aby dokonywali bardziej świadomych i przemyślanych zakupów. Dzięki tym działaniom Gabriella stała się pionierem wśród brandów wspierających zrównoważoną produkcję, a także uzyskała Global Recycled Standard, jeden z najbardziej prestiżowych certyfikatów.

Na tym marka jednak nie poprzestała i z okazji Dnia Ziemi Gabriella wsparła bardzo ważną akcję społeczną, której głównym zadaniem jest zbudowanie hoteli dla pszczół. Praca tych małych owadów jest bardzo ważna dla utrzymania równowagi w ekosystemie, dlatego pomoc w odbudowie pszczelej populacji jest niezwykle istotna dla naszej przyszłości.

Za każdą sprzedaną pary rajstop Gabriella adoptuje parę pszczół. Ale to nie wszystko! Produkty z linii now! można będzie kupić z -20% zniżką. Akcja trwa od 20 do 23 kwietnia 2021.

Zdjęcie główne: Materiały prasowe Gabriella / Aliganza Agency

[email protected]

Copywriterka z pasją i wyczuciem stylu. Na co dzień dostarcza czytelnikom garść inspiracji związanych z aranżacją wnętrz oraz newsy ze świata mody. Prywatnie miłośniczka kotów rasy sfinks, dobrych seriali na Netflixie i tajskiej kuchni. Oszczędności wydaje na podróże, dobrą kawę i pomidorki koktajlowe. Ceni minimalizm, bo nie lubi sprzątać.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *