Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wielkimi krokami zbliża się Black Friday, prawdziwe szaleństwo zakupów. Marka Gabriella postanowiła nie czekać i wystartowała z Black Week. Niezależnie od tego, czy szukasz klasyków, modeli z nutką szaleństwa, a nawet skarpetek – wszystko to znajdziesz w atrakcyjnych cenach!

Od 23 do 30 listopada w sklepie internetowym gabriella.pl będzie można zakupić produkty ze zniżką 30%. Bez żadnych ograniczeń, ponieważ marka zdecydowała się objąć rabatem całą ofertę – począwszy od klasyków, aż po największe bestsellery i kolekcje specjalne. Co więcej, Gabriella oferuje w tych dniach bezpłatną dostawę przez Paczkę w Ruchu.

Promocyjna oferta

Nadchodzące święto promocji, a co za tym idzie ogromne rabaty, to doskonała okazja, by uzupełnić swoją garderobę o prawdziwe klasyki, ale również wypróbować trendy, które, choć na topie, budzą niekiedy nasze wątpliwości. Jeśli stawiasz na prostotę i sprawdzone modele z rabatem upolujesz cienkie, grubsze, a nawet maksymalnie kryjące czarne rajstopy, które w promocji na Black Week mogą kosztować nawet 10zł. Na uwagę zasługuje również linia rajstop specjalistycznych – na przykład modele przeciwżylakowe i zmniejszające cellulit. Jeśli już mowa o klasykach tutaj znajdzie się też coś dla przyszłych mam – rajstopy gładkie, ciążowe, bezuciskowe, a przede wszystkim bezpieczne.

[email protected]

Dziennikarka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat związana z rynkiem custom publishing, gdzie była odpowiedzialna za content marketing dla marek działających w branży modowej i beauty. Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to podróże, które są dla niej największym źródłem inspiracji. Szczególnie upodobała sobie Kubę i region Bałkanów.

ZostawKomentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *